Sport

Çfarë po ndodhë në ‘Camp Nou’, Granada përmbysë rezultatin ndaj Barcelonës

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 29 April 2021

Barcelona dhe Granada po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 33-të në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’, skuadra e Granadas e ka përmbysur rezultatin nga 1-0 në 1-2 në minutën e 79’.

Golin e dytë për mysafirët e ka realizuar Jorge Molina./Gazeta inFokus/

Të tjera