Sport

Çfarë po ndodhë me Barcelonën? Levante i shënon dy gola për tre minuta

Autori: Gazeta inFokus 23:20 | 11 May 2021

Levante i shënon dy gola për tre minuta

Levante ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës, në duelin që po zhvillohet në kuadër të xhiros së 36-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Levante ka shënuar dy gola për tre minuta, duke barazuar rezultatin 2-2 ndaj blaugranëve.

Golat për vendasit i ka shënuar, Melero në minutën e 57-të dhe, Morales në minutën e 59-të./Gazeta inFokus/

VIDEO

VIDEO

Të tjera