Lajme

Çfarë po ndodh në rrugën B në Prishtinë, Policia dhe ambulanca në vendin e ngjarjes

Autori: Gazeta inFokus 21:39 | 23 April 2021

Policia e Kosovës dhe ambulanca kanë dale në rrugën B në Prishtinë.

Gazeta Infokus ka siguruar foto dhe video nga vendi i ngjarjes.

Dyshohet se ka ndodhur një therje me thikë

Përderisa një armë shihet në vendin e ngjarjes.

Gazeta Infokus ka kontaktuar Policinë, mirëpo deri në momentin e raportimit nuk ka marrë ndonjë informacion./Gazeta Infokus/

 

Të tjera