Rozë

Çfarë i tha Efi në vesh Ronaldos para se të largohej nga BBVA?

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 12 April 2023

Nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, është eliminuar Ronaldo Sharka, por mori vëmendje Efi e cila i tha në vesh dicka Ronaldos teksa po përshëndetej.

Efi u dëgjua teksa i thoshte “jep ndonjë informacion nga jashtë”.

Për këtë, Arbana ka ftuar Efin, Luizin dhe Bledin në dhomën e surprizave.

-Advertisement-

Efi tha se atë e tha me shaka.

Ndërsa, Arbana ju tha që po jua rikujton që të mos përjashtohen.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera