Rozë

Çekuilibrohet Damiano, gati të qëllojë Ermal Mamaqin (Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:51 | 13 May 2017

Sapo u mor vesh që Damiano do te jete i ftuar në ‘Xing me Ermalin’ filluan të dalin edhe sekuenca video nga ajo që pritet të ndodhe sonte ku ndër të tjera është marre vesh që Damiano do të flasë të gjithë të vërtetat për produksionin dhe ‘Big Brother’ në një rrëfim ekskluziv për Ermal Mamaqin.

Kjo është hera e parë që një konkurent i ‘BB’ del në një emision të tillë dhe në një emision rival brenda javës nga eleminimi dhe ndër të tjera është kjo video, në të cilën duket sikur situata është nxehur dhe Damiano sikur është ngritur drejt Ermal Mamaqit, por se çfarë ka ndodhur realisht do ta zbulojmë vetëm sonte. /xing/

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera