Rozë

Bukuroshja e njohur ekspozon linjat trupore, në fokus ka gjoksin gjigant (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 26 April 2017

Modelja seksi, Anastasia Kvitko është një nga modelet më të komentuara të rrjeteve sociale, e cila di si të provokojë me poza të ‘nxehta’.

Ajo posedon linja perfekte, e foton e fundit të publikuar në Instagram nuk ka munguar ekspozimi i gjoksit gjigant që ajo posedon, shkruan Sovrani.info

Kvitko ua bënë me dije se lirisht mund të shquhet si një nga femrat me trupin më perfekt, duke lënë pas edhe yllin Kim Kardashian.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Stone Castle Vineyards & Winery Fituese e çmimeve të shumta në USA Spirits & Wine Ratings 2023

Të tjera