Sport

Brenda pak minutash Anglia barazon ndaj Zvicrës

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 06 July 2024

Anglia ka barazuar ndaj Zvicrës.

Brenda pak minutash është shënuar edhe i barazimit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera