Rozë

Blerona gati ta zbulojë pjesën intime

Autori: Gazeta inFokus 22:35 | 18 May 2020

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri qysh në moshë të re është pjesë e ekranit televiziv.

Ajo me përkushtimin e saj në punë, ka arritur që të jetë emër i përditshëm i mediave rozë,

Sidomos që nga moment kur ka arritur forma perfekte të trupit, ajo menjëherë kalon në lajm.

Këtë herë, me një fustan të zi dhe formë të veçantë Blerona gati sa nuk e zbuloj pjesën intime.

Të tjera