Rozë

Blero përmallohet për Afronën, shikoni veprimin e tij

Autori: Gazeta inFokus 19:14 | 22 May 2020

Blero dhe Afrona janë çifti që bënë bujë në publik që nga lidhja e tyre.

Çifti para pak muajve i kanë dhënë fund beqarisë

Edhe pse të martuar, ata po vazhdojnë jetën larg njëri-tjetrit.

Sot, Blero përmes një fotografie që ka postuar në Instastory tregon se është përmalluar për gruan e tij.

Të tjera