Uncategorized

Bleona Qereti e kuqe si flaka, këngëtarja ndez rrjetin me pozat e ‘nxehta’

Autori: Gazeta inFokus 12:55 | 07 November 2023

Këngëtaraja shqiptare Bleona Qereti ka ndezur rrjetin me postimin e fundit.

Ajo ka pozuar për një fotosesion të ‘nxehtë’ duke treguar format perfekte. E veshur me një jumpsuit të shkurtër prej lëkure në ngjyrë të kuq, Bleona vuri në dukje gjoksin, bakrun e sheshtë dhe këmbët e tonifikuara.

Më herë këngëtarja është shprehur se të qenurit në super formë ka një sekret dhe është vetëm puna.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera