Auto&Tech

A besoni se ekzistojnë këta telefona? (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 26 April 2017

Kompanitë e telefonave po tentojnë çdo herë e më shumë të na mahnitin me atë që bëjnë

Telefoni Nintendo ekziston dhe është bërë vetëm për lodra, me katër butona dhe dy pjesë të tjera që mund t’i hiqen.

Ka telefona në formë trekëndëshi, gjithashtu edhe të atillë që kthehen plotësisht.

-Advertisement-

Rezolucioni i këtyre kamerave është i atillë që ju japin një eksperiencë realiteti, sa herë që i përdorni këta telefona./lajmi.net/

Shikoni videon më poshtë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera