Lajme

Berishës i mbesin shenjat në fytyrë pas sulmit

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 06 December 2022

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha, derisa po i printe sot protestës së opozitës në Shqipëri është goditur me grusht në fytyrë nga një person.

Ish-kryeministri shqiptar është gjakosur dhe i është ofruar ndihmë nga sigurimi i tij dhe të pranishmit.

Ndërkohë në fytyrën e tij kanë mbetur qartazi dy shenja.

Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera