Rozë

Ben Affleck fërkon të pasmet e J Lo ndërsa rikrijojnë skenën e famshme muzikore

Autori: Gazeta inFokus 13:24 | 26 July 2021

Çifti u shfaqën shumë të lezetshëm në bordin e mega-jahtit prej 130 milion dollarë në Saint-Tropez

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se ndihen nostalgjik gjatë largimit të tyre romantik në Saint Tropez për 52-vjetorin e lindjes, shkruan Daily Mail.

Çifti të cilët kanë qenë duke u kënaqur me jahtin e tyre prej 130 milion dollarësh të ankoruar pranë fshatit francez u dhanë fansave një kthim në të kaluarën ndërsa pa dashje rikrijuan atë skenë të famshme nga videoja muzikore e saj 2002 Jenny From the Block.

Affleck, 48, ishte fotografuar duke aplikuar krem ​​dielli në pjesën e pasme të famshme të së dashurës së tij, duke krijuar një skenë shumë të ngjashme me atë të përfshirë në videon e JLo për këngën.

Pamja vjen pasi tifozët me sy të shqiponjës gjithashtu panë një foto të përshtatur të çiftit të marrë nga fotografi legjendar Herb Ritts në 2002 që u pa në sfond në jahtin e tyre.

Ndërkohë, raportet kanë sugjeruar që ata të vazhdonin festimet e ditëlindjes në orët e para të mëngjesit, e cila vjen pasi zyrtarisht shkoi zyrtarisht Instagram me romancën e tyre të rindezur.

Affleck duket se është mbërthyer fuqishëm në largimin e ditëlindjes për JLo, duke mos kursyer shpenzime pasi çifti shfaqi hapur dashurinë e tyre.

Të tjera