Rozë

Bella, engjëllore me të bardhë

Autori: Gazeta inFokus 14:24 | 17 May 2017

Në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë, Bella Hadid është shfaqur hyjnore me të bardha.

Modelja 20-vjeçare, që çdo ditë e më shumë po merr vëmendje në botën e modë, e veshur me ta bardha tregonte edhe linjat e saj perfekte.

Bella është fotografuar edhe duke zbritur nga një varkë së bashku me modelen dhe njëkohësisht shoqen e saj Hailey Baldwin.

Etiketa:
Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera