Sport

Bekim Isufi flet para ndeshjes me Feronikelin, ja çfarë thotë për skuadrën nga Drenasi

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 28 September 2021

Trajneri i skuadrës së Ballkanit, Bekim Isufi, ka folur para ndeshjes me Feronikelin, shkruan Gazeta inFokus.

Isufi në një prononcim për Gazetën inFokus ka thënë se Feronikeli është ekip i mirë, por suharekasit hynë për tri pikë.

‘’Ndeshje e rëndësishme kundër një ish-kampion, i cili tregoi që ajo që u fol para kampionit doli tjetër. Feronikeli është një ekip i mirë, por ne do të mundohemi të marrim maksimumin’’, deklaroi Bekim Isufi për Gazetën inFokus.

Ballkani dhe Feronikeli takohen të mërkurën në Suharekë, në kuadër të xhiros së shtatë në Superligë./Gazeta inFokus/

 

Të tjera