Rozë

Bëhet publike data e finales së Big Brother?

Autori: Gazeta inFokus 17:12 | 20 April 2024

Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’.

Sipas faqes zyrtare të reality shoë, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi, aktorja e famshme italiane që kapi finale e ‘Grande Fratello.

Jo vetëm kaq, por këtë natë, banorët do të mësojnë datën e finales së madhe. Po ashtu, sonte do diskutohet loja e Jetmirit, përplasjet mes Egla Cenos dhe Liamit. Po ashtu, gjatë Prime-it, do të publikohet edhe kënga që banorët kanë krijuar brenda shtëpisë.

-Advertisement-

Kujtojmë se sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami, e njëri prej tyre do lërë shtëpinë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera