Sport

Bayerni s’e do Ronaldon në ekip

Autori: Gazeta inFokus 12:52 | 29 November 2022

Bayern Munich zyrtarisht ka bërë të ditur se nuk do të nënshkruajnë me Cristiano Ronaldon në janar.

Shefi ekzekutiv i Bayernit, Olivier Kahn, ka thënë se çështja e Ronaldos është marrë parasysh, por strategjia është e ndryshme.

“Mund të përjashtoj një lëvizje të Cristiano Ronaldos. E kemi marrë parasysh, është pjesë e punë sonë, të gjithë e duam Ronaldon, por strategjia është e ndryshme”.

-Advertisement-

“Ne kemi një ide të qartë, një filozofi të qartë se si duhet të bashkohet skuadra jonë dhe nuk do të vazhdojmë me bisedimet për Ronaldon”, është shprehur Kahn për Skysport, transmeton Klankosova.tv.

Tutje, ai foli edhe për një nënshkrim të mundshëm me Harry Kane gjatë verës.

“Kane është lojtar shumë i mirë, por ka edhe shumë lojtarë të tjerë shumë të mirë. Kane është nën kontratë me Tottenhamin”, është përgjigjur Kahn.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI-Universum International College ofron standarde amerikane të studimit në partneritet me Arizona State University

Të tjera