Sport

Bayern Munich i vihet pas yllit të Tottenhamit

Autori: Gazeta inFokus 18:35 | 01 April 2021

Gjiganti gjerman, Bayern Munich, ka shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit të Tottenhamit, Son Heung Min, shkruan Gazeta inFokus.

Bavarezët janë në kërkim të një sulmuesi tash e një kohë dhe sipas raportimit të mediave thuhet se koreani duket të jetë i duhuri.

Sipas ‘Football Insider’ thuhet se 28 vjeçari ka pranuar një ofertë prej 200 mijë funtesh në javë.

Mbetet të shihet nëse Son to të larohet nga Tottenhami në fund të këtij sezoni./Gazeta inFokus/

Të tjera