Lajme

Bashkëshortja humb foshnjën gjatë shtatzënisë, pejani lajmëron rastin në polici

Autori: Gazeta inFokus 09:40 | 14 January 2022

Një burrë në Pejë ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij humbi foshnjën gjatë shtatzanisë derisa ka kërkuar të hetohet rasti.

Pas raportimit të rastit në polici, janë filluar hetimet dhe me vendim të prokurorit do të kryhet autopsia e foshnjës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja  e tij, viktima femër kosovare gjatë shtatzënisë ka humbur foshnjën. Me vendim të prokurorit do të kryhet autopsia e fëmijës. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftimin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera