Rozë

Bashkëshorti turk i këngëtares shqiptare bën tatuazh shqiponjën dy krenare (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 23 May 2022

Bashkëshorti i këngëtares së njohur, Genta Ismajli, i ka habitur të gjithë me postimin e bërë së fundmi në “Instagram”.

Hussein Usta ka publikuar një fotografi ku shfaqet me vajzën e tij të vogël, por vëmendjen kësaj radhe e ka marrë një detaj tjetër.

Biznesmeni turk duket se ka bërë tatuazh shqiponjën dy krenare, simbolin tonë në flamurit kuqezi.

“Një ditë në diell me vajzën time”, ka shkruar Usta krahas fotos, që kësaj radhe vëmendjen nuk e mori e bija por tatuazhi i gdhendur në krah.

Ndërkohë kujtojmë se Genta Ismajli dhe Husein Usta u bënë prindër para pak kohësh. Ata kanë dy fëmijë, binjakë.

Të tjera