Sport

Bad News Eagles kampion në Pragë

Autori: Gazeta inFokus 22:44 | 18 September 2022

Bad News Eagle fitojnë ndaj ECLOT dhe shpallen fitues të turneut “TipSport” që u zhvillua në Prague.

Këtë e bëri të ditur klubi të dielën mbrëma nëpërmjet Instagramit.

“Jemi fitues të turneut Tipsport Prague Cup 2022 pas fitores kundër ekipit nga Çekia Dynamo Eclot”, thuhet në njoftim.

Të tjera