Rozë

Arta Nitaj ka dy fjalë për Dafina Zeqirin

Autori: Gazeta inFokus 16:07 | 03 June 2023
Dafina me postimin e fundit mori vëmendjen e të gjithëve.

Edhe modelja Arta Nitaj, nuk la pa komentuar postimin e këngëtares.

Ajo shkruan : “Ma bukra në botë”

Nga kjo kuptohet raporti mes dy bukurosheve, që është tejet i mirë, shkruan “Kosovarja”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti #1 në SHBA për inovacion vjen në Kosovë?

Të tjera