Sport

Arsenali i kundërpërgjigjet shpejt Manchester Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 02 December 2021

Manchester Unitedi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Arsenalit e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 54’.

Golin e dytë për ‘Topçinjtë’ e ka realizuar Martin Odegaard./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera