Sport

Arsenal dhe Sunderland do të përballen sonte në Emirates, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 37-të të Premierligës. Goa.com ka publikuar formacioni e mundshme të Arsenalit, pjesë e të cilit janë edhe dy lojtarët shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.Luaj ne formacionin e par sonte kunder Sunderland (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 16 May 2017

Arsenal dhe Sunderland do të përballen sonte në Emirates, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 37-të të Premierligës. Goa.com ka publikuar formacioni e mundshme të Arsenalit, pjesë e të cilit janë edhe dy lojtarët shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera