Lajme

Arrestohet personi i cili ushtroi dhunë ndaj gruas së tij

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 11 January 2020

Një grua ka raportuar se bashkëshorti i saj vazhdimisht ushtron dhunë fizike dhe psikike duke i shkaktuar edhe lëndime trupore.

Sipas viktimës, i dyshuari i ka keqtrajtuar edhe fëmijët e tyre duke i rrahur dhe mbyllur në dhomë.

Viktima posedonte edhe raporte mjekësore.

Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Të tjera