Rozë

Argjira dhe Graciano janë bashkë, dalin pamje të çiftit

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 18 May 2024

Një krisje në lidhjen e Argjirës dhe Gracianos ka kohë që është temë diskutimi në media rozë.

Pas daljes nga shtëpia më e famshme e momentit, si duket Graciano ka arritur ti sheshoj gjërat.

Kjo foto u bë virale nga ndjekësit në rrjetet sociale teksa çifti shihen në një ambient duke bërë blerjet bashkë, shkruan Kosovarja.

-Advertisement-

Ndonëse Graciano nuk ka hezituar asnjëherë të shpreh dashurinë qe ka për Gjirën edhe brenda shtëpisë.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera