Rozë

Arbenita e konfirmon shtatzëninë, ka edhe një dhuratë për ndjekësit

Autori: Gazeta inFokus 19:15 | 22 February 2021

Arbenita dhe Fero kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, kështu duke u bërë çifti më i ri i estradës.

Për martesën e tyre të papritur dhe të befasishme për fansat, mediat raportuan se çifti janë në pritje të një fëmije.

Sipas të njejtave raportime, ata po presin të bëhen prindër të një vajze.

Por duket se bukuroshja nuk e ka përballuar “presionin”, prandaj ka dalur hapur dhe ka dhënë lajmin e bukur.

“Jam shtatzënë”, shkruan ajo në postim, transmeton Gazeta Express. Teksa njofton se ndjekësit e saj mund të fitojnë një dhuratë.

Për më shumë shihni postimin e saj.

Të tjera