Lajme

Anita e mund Ramushin në maratonë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 14 May 2017

Në Prishtinë u vrapua.

Në kryeqytet u zhvillua gjysmë maratona “Prishtina 2017”. Edhe këtë vit të parët dolën kenianët.

E para Ramush Haradinajt në cak arriti bashkëshortja e tij Anita.

-Advertisement-

Kronikë nga Mejreme Gashi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera