Sport

Analisti i njohur kosovar reagon ashpër pas vendimit të Komiteti Ekzekutiv të FFK-së

Autori: Gazeta inFokus 15:04 | 28 May 2020

Mesditën e së mërkurës Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës mori vendim që Liga e Parë e Dytë e Tretë dhe Ligat e kategorive të reja të përfundojnë me tabelat aktuale, shkruan Gazeta inFokus.

Lidhur me këtë vendim të Komitetit Ekzekutiv ka reaguar ashpër analisti dhe trajneri i grup-moshave të reja të Dritës, Genc Sermaxhaj.

Sermaxhaj nuk është ndarë i kënaqur me vendimin e federatës dhe përmes një statusi në llogarinë e tij zyrtare në facebook ka shprehur pakënaqësitë.

Më poshtë keni postimin e plotë të analistit kosovar./Gazeta inFokus/

Të tjera