Lajme

Aliu falenderon “Qatar Charity” për mbështetjen e projekteve në Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 08 April 2021

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu është takuar përfaqësues të oganizatës “Qatar Charity”, shkruan Gazeta Infokus.

Aliu i ka falenderuar  për mbeshtetjen që kanë ofruar në projekte të shumta sociale e shëndetësore në Ferizaj dhe tregoi se bashkëpunimi me ata do të vazhdojë.

“Mirënjohës e falënderues ndaj organizatës “Qatar Charity”, për mbështetjen e ofruar në projekte të shumta sociale e shëndetësore në Ferizaj.Në zyrën time sot, prita, Dr. Naëaf Abdulla A H AL – Hammadi, Ndihmës-Drejtor në Dikasterin e Operacioneve dhe Programeve Ndërkombëtare dhe Mahmoud Abbas Shaker, drejtori i zyrës së kësaj organizate në Kosovë, ku u dakorduam që ky bashkëpunim të vazhdoj edhe në projekte të tjera”./Gazeta Infokus/

 

 

Të tjera