Rozë

Alba ka vendosë ta ‘tranoi’ Azemin, merr poza me bikini nga pushimet

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 03 March 2024

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

-Advertisement-

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit ajo shihet nga pushimet dhe po duket më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera