Lajme

Aksident trafiku në Malishevë, pamje nga vendi ngjarjes

Autori: Gazeta inFokus 11:13 | 30 September 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një veturë dhe një pikapi në Malishevë.

Në vendin e ngjarjes shihen policia e Kosovës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Gazeta Infokus ju sjellë pamje nga vendi ngjarjes. /Gazeta Infokus/

Të tjera