Rozë

Adelina Tahiri shtatzënë?Ky është postimi që ngjalli dyshimet

Autori: Gazeta inFokus 17:25 | 12 January 2022

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, po qëndron në Stamboll dhe gjithmonë kujdeset të ndaj imazhe me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja përmes një postimi me mbishkrimin “Me lajme të mira”, ngriti dyshimet tek fansat e saj për një shtatzëni.

Ndjekësit e saj në rrjete sociale, e dinë se ajo ka shprehur dëshirën të ketë edhe një fëmijë të dytë më bashkëshortin e saj.

Por nga këngëtarja nuk ka ndonjë reagim lidhur me këtë çështje./Blic/

Të tjera