Rozë

A do të kemi një rikthim me Sarën, Ledri Vula e thotë troç

Autori: Gazeta inFokus 12:37 | 11 June 2024

Raporti i Sarës me Ledrin është kthyer në një dramë për ndjekësit kurioz.

Ndarja e tyre ishte një nga më të bujshmet e estradës. Dyshja deri më tani kanë vendosur të mos zbulojnë detaje për arsyen.

Ledri Vula gjatë pjesmarrjes në Miss Universe Albania 2024 është ngacmuar nga gazetarët për raportin me Sarën dhe mundësinë e një rikthimi.

-Advertisement-

“A beson te rikthimet?” ishte një ndër pyetet që iu drejtua Ledrit, i cili duke qeshur dhe ironizuar tha që tashmë është rikthyer me 100 probleme.

“Unë me 100 probleme jam rikthyer”– u përgjigj reperi.

Kujtojmë se dhe Sara në emisionin e Borës la të kuptohej se beson në rikthime. A do të kemi një të tillë mes tyre mbetet për tu parë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera