Fun & Video

20 dekorime për Krishtlindje që ju mund ti bëni për disa minuta (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 15 December 2017

Krishtlindjet po afrohen dhe secili prej nesh pothuajse kemi nisur dekorimin e shtëpisë dhe bredhit I cili zbukuron edhe me shumë këtë festë.

Sigurisht, edhe shpenzimet janë të mëdha për blerjen e tyre.

A e keni menduar ndonjëherë, që ato t’i bëni vet,shkruan Indeksonline.

-Advertisement-

Ndjesia bëhet me magjike në këtë festë kur ju dekoroni gjithçka me duart e juaja, edhe atë për 30 min me disa materiale të thjeshta.

Për më shumë shih fotot e 20 dekorimeve të lehta për tu punuar:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera