Auto&Tech

10 laptopët më të shtrenjtë në botë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 14 May 2017

Ne po jetojmë në epokën e ndryshimeve të mëdha teknologjike, ku kompjuterët zhvillohen shpejt.

Por, disa nga laptopët janë më ekskluzivë dhe vijnë me çmime shumëfish më të larta se laptopët e zakonshëm. Më poshtë mund t’i shihni 10 laptopët më shtrenjtë në treg, shkruan Albeu.

Lenovo ThinkPad W540 ($2300)

Acer Ferrari 1100 ($3000)

Alienware 18 ($3600)

Dell Mobile Precision M6800 ($3800)

Stealth Macbook Pro ($6000)

VoodooEnvy 171 ($6500)

Ego for Bentley ($20000)

MacBook Pro 24 Karat Gold ($30000)

Tulip E-Go Diamond ($350,000)

Luvaglio ($1,000,000)

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera