Sport

⚽️Zyrtare: Real Madrid me mungesa të mëdha ndaj Deportivos (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:36 | 26 April 2017

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshje e sotme ndaj Deportivos

Trajneri francez jashtë skuadrës e ka lënë Cristiano Ronaldon dhe Toni Kroosin. Ndërsa, shkaku i lëndimeve Los Blancos do t’i mungojnë edhe Gareth Bale, Pepe e Coentrao.

Kurse, shkaku i kartonëve Realit do t’i mungoj Sergio Ramos. Ndërsa, në ekip pas disa muajve mungesë është rikthyer, Raphaël Varane.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera