Sport

⚽️Orari i ndeshjeve të Juventusit dhe Realit para finales në Ligën e Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 15:10 | 13 May 2017

Juventus dhe Real Madrid kanë edhe disa ndeshje për të zhvilluara para duelit mes vete në finalen e Ligës së Kampionëve.

Orari i Juventusit:

14/05: Roma v Juventus, Serie A
17/05: Juventus v Lazio, Coppa Italia final
21/05: Juventus v Crotone, Serie A
28/05: Bologna v Juventus, Serie A
03/06: Juventus v Real Madrid, UEFA Champions League final

Orari i Real Madridit

14/05: Real Madrid v Sevilla, Liga
17/05: Celta Vigo v Real Madrid, Liga
21/05: Málaga v Real Madrid, Liga
03/06: Juventus v Real Madrid, UEFA Champions League final

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera