Sport

⚽️Enrique bën gjashtë ndryshime në formacion ndaj Osasunas (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:09 | 26 April 2017

Barcelona ka publikuar formacionin zyrtar ndaj Osasunas, ku trajneri Luis Enrique ka bërë shtatë ndryshime.

Në këtë formacion janë vetëm pesë lojtarë të formacionit të parë, Ter Stegen, Pique, Busquets, Rakitic dhe Messi.

Përveç Neymar të suspenduar, të tjerët nuk janë aktivizuar për shkaqe teknike.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera