Sport

⚽️ Zbulohet lista e super përforcimeve të PSG (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:54 | 26 April 2017

Gjatë merkatos së verës skuadra franceze pritet të përfshihet në një revolucion të madh.

President i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi mund të bëjë një çmenduri në tregun e transferimeve.

Gjatë merkatos së verës skuadra franceze pritet të përfshihet në një revolucion të madh pasi do të bëjë 6 blerje të bujshme, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.

-Advertisement-

Aubameyang, Vitolo, Jordi Alba dhe Alexis Sanchez disa nga emrat e bujshme që Al-Khelaifi synon t’i ketë në skuadër për të triumfuar në Champions League. Por revolucioni nuk ndalet me kaq pasi në verë do të largohen nga dhe disa yje që mund t’i zbuloni në galerinë me lart.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera