Sport

⚽️ Terry “tradhton” Chelsean

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 28 April 2017
Jose Mourinho mund t’i hakmerret Chelsea për shkarkimin e bërë edicionin e kaluar.

‘BBC 5LIVE’ shkruan se Jose Mourinho dëshiron të transferojë John Terryn te Manchester United, për të forcuar mbrojtjen, pikën më të dobët në skuadrën e tij.

Terry që ka zhvilluar mbi 700 ndeshje për Chelsean, ka kontratë me Blutë deri në fund të sezonit, dhe ka disa ditë që ka njoftuar largimin.

Kjo do të bëjë që ai t’i bashkohet Jose Mourinhos si transferim i lirë, për t’u bërë ndoshta njëri nga transferimet më të çuditshme në histori të futbollit anglez.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera