Sport

⚽️ Ronaldo pëlqen videon e këngëtares kosovare (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:17 | 12 May 2017

Cristiano Ronaldo pëlqen videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës.

Futbollisti i njohur portugez, dhe ylli i Real Madridit, ka pëlqyer videon e këngëtares kosovare, Rita Orës, në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Metro.

Rita ka pubklikuar një video çasti në kryqytetin francez në Paris, dhe Ronaldo nuk ka hezituar t’i bëj “like” asaj.

Image

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera