Sport

⚽️ Enrique fitoi “El Clasicon”, tallet me Real Madridin

Autori: Gazeta inFokus 15:03 | 25 April 2017
Luis Enrique ka thëë se Rela Madrid nuk është favorit për titullin në La Liga.

Luis Enrique pret befasi në garë për titull në La Liga.

Gazetarët, gjatë konferencës, e kanë pyetur Luis Enriuen nëse Real Madrid është favorit për ta fituar La Ligën?

Ai është përgjigjur: “Unë kam atë ndjenjë. Ata kanë një lojë në dorë dhe do të jetë një ndeshje e vështirë. Llogaritë ndonjëherë nuk shkojnë mirë. Do të ketë surpriza.”, ka deklaruar ai.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera