Lajme

Zyrtari i LDK’së dënon dhunën ndaj Xharrës

Autori: Gazeta inFokus 09:09 | 13 May 2017

Anëtari i LDK-së, Valon Murtezaj,përmes një postimi në rrjetin social”facebook”ka reaguar pas sulmit ndaj Arbana Xharrës.

Ai ka thënë se sulmi ndaj Xharrës nuk duhet të pranohet dhe bindjet politikeanë personale dheduhet tërespektohen

Postimin e plotë mund ta gjeni më poshtë :

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera