Rozë

Zjarr në lokalin e aktorit të serialit “O sa mirë” (Video)

Autori: Gazeta inFokus 00:21 | 29 April 2017

Aktorit të serialit “O sa mirë”, Jeton Zogjiani një pjesë e lokalit i është përfshirë nga flakët si pasojë e rrymës elektrike gjatë mesnatës

Por Jetoni, në një prononcim për Gazetën Express,  ka thënë se nuk ka diçka serioze në këtë rast.

“Ka qenë një avari e vogël, por që u bë e madhe”, ka thënë ai.

Madje Jetoni ka postuar edhe një foto ku me humor ka shkruar:

“Ujë, ujë se u dogj. Çdo gjë po shkon për mrekulli”.

Shkaktari i kësaj djegie të vogël mësohet se ka qenë një defekt në sistemin elektrik të lokalit.

Në vendin e ngjarjes kanë dal KEDS dhe Policia e Kosovës me zjarrëfikësit që kanë lokalizuar zjarrin, ku nuk ka pas të lënduar.  /GazetaExpress/

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera