Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes PSG-së dhe Manchester Cityt, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 28 September 2021

PSG dhe Manchester City po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’, skuadra e PSG-së ka kaluar në avantazh në minutën e 8’.

Golin për parisianët e ka realizuar Idrissa Gueye./Gazeta inFokus/

Të tjera