Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Kosovës U21 dhe Çekisë U21

Autori: Gazeta inFokus 19:41 | 07 October 2021

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Çekisë U21 po luajnë aktualisht në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2023’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Çekisë ka kaluar në avantazh (0-1) në minutën e 38’.

Golin për kombëtaren çeke e ka realizuar Adam Gabriel./Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera