Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Feronikelit dhe Dukagjinit

Autori: Gazeta inFokus 16:17 | 15 September 2021

Feronikeli dhe Dukagjini po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros s xhiros së katërt në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, skuadra e Feronikelit ka kaluar në avantazh.

Golin për ‘industrialistët’ e ka realizuar Ardi Qorri në minutën e katërt të ndeshjes./Gazeta inFokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera