Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin mes Benficas dhe Barcelonës

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 29 September 2021

Benfica dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estádio da Luz’, skuadra e Benficas ka kaluar në avantazh në minutën e 3’

Golin për vendasit e ka realizuar Darwin Nunez./Gazeta inFokus/

Të tjera