Sport

Zhbllokohet rezultati në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Autori: Gazeta inFokus 17:44 | 16 September 2021

Prishtina dhe Gjilani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së katërt në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e Prishtinës ka kaluar në avantazh në minutën e 84’.

Golin për ‘bardhekaltërit’ e ka realizuar Besnik Krasniqi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera